KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14419049
nr 1441 9049
James Herbert Snell
(1861-1935)
Oljemålning, James Herbert Snell (1861-1935), Landskap. Signerad, verso a verso. Olja på duk, 26x34, yttermått inklusive ram: 41x48 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 10 januari 2022
kl 18:32:58
100 kr
250 kr
300 kr